KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565055
nr 1556 5055
Marianne Bos Mareng
(1930-2019), Sverige
Oljemålning, Marianne Bos Maréng (f. 1930), Sverige. "Träd i motljus". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 88x104 cm
Marianne Bos Maréng, svensk bildkonstnär född 1930, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:32:00
19/8 20:21:39
Marianne Bos Mareng
Läs mer om Marianne Bos Mareng